Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Psí kámoši

                       † Cézar                        

 

Roxančin velký kámoš mého velkého přítele. Jako štěně i jako dospělá ho všude možně kousala a otravovala. Cezi jakožto džentlpes si vše nechal líbit, klidně ji nechal žrát ze svojí misky a spát ve svojí boudě. Byla u něj na prázdninách, když jsem byla na dovolené a někdy se k nim obě na pár dní nastěhujem a nasáváme jinou atmosféru :D

                         Bary                            

 

Nové štěně, které bydlí u Pepy a chtěli ho jeho rodiče jako hlídacího nástupce Cezárka. Jeli jsme si pro něj začátkem října 2014 a dostali ho jako čtyřměsíčního. Je to mazlouš a Roxy rád otravuje, běhá za ní a dráždí ji. Roxy je z toho fakt "nadšená". Obzvlášť, když má na poli důležité čuchání a on ji tahá za stopovačku :D

                         Hero                           

 

 

Hero je další pejsek od Pepy, jeho lovecký parťák a moje mazlítko. Oficiálně se jmenuje Be my Hero Cedletes. Roxy ho bere v pohodě, je totiž takový mírný a moc ji neotravuje.

                       Natálka                         

 

Natálka je fenka irského setra mojí sestřenky. Naty je o měsíc starší než Roxy. Jako štěňata si spolu občas hrála a hrajou si dodnes. Lítají po zahradě, koušou se a pak spolu odpočívají, než jedna druhou zase začne provokovat. Taky se sem tam domluvíme a jdeme společně na výlet.

                      Roxy a Portos               

 

Roxy je kokří dáma a Portos je mladý potrhlý špringrouš. S jejich paničkou Vanesou se občas domluvíme a jdem na procházku a probíráme psy. Taky nás s sebou vzali na dogtrekking.

                      Daiquiri                          

 

V dubnu 2010 mojí kámošce Alči přibylo štěně německého ovčáka, tudíž další kamarád pro nás. Jako puboška Roxy pořád provokovala, ale už se uklidnila a holky jsou v pohodě. Jelikož jsme všichni z jedné vesnice, občas spolu jdeme na procházku.

                         Easy a Kajli                

 

Easy a Kajli jsou bordeří fenky mamky mojí kámošky. Easy má od března 2014 a Kajli od prosince 2014. Hnedle jsme se na ně museli jít podívat a seznámit.

                         Merci                          

 

Mercinka se narodila 8. února 2011. Je to voříšek, mamka je prý malamut s haskounem, otec neznámý, já tipuju něco borderkoidního :D Roxy si s ní pěkně hrála, když byla Merci štěně, teď když se s její paničkou náhodou potkáme při procházce dědinou, tak se k ní Roxy moc nezná a odmítá její výzvy ke hře.

 

TOPlist