Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Agility

S agility jsme začaly na cvičáku ve Veřovicích. Myslím, že to Roxy docela i bavilo, jen já jsem takové hrozné poleno a někdy nám trvá, než se s Roxy domluvíme, co a jak :D Na tréninky jsme jezdily jen občas, takže jsem agility brala jako takovou rekreační zábavu a zpestření :) Nakonec jsem na cvičák přestala jezdit, protože mě moc nebavilo dojíždět, a agility už se nevěnujeme.


Takže od února 2011 cvičíme, zkoušely jsme vedení na ruku, tunely, slalom a běhání skrz bočnice od překážek.

26.3.2011 Dneska jsme taky zkoušely áčko, což Roxy nedělá problém, a už taky skáčem přes překážky.

7.4.2011 Dneska už jsme zkoušely něco, co připomínalo agility, měly jsme proběhnout nějaké překážky a tunel, no ale Roxy se moc nechtělo skákat, překážku obešla vedle mě nebo za mnou, takže s ní byla trochu práce. Taky jsme zase zkoušely slalom a kladinu.

Udělaly jsme si doma slalom!!!

.

6.8.2011 Dlouho jsme agility netrénovaly, což jsme napravily tuto sobotu. Bála jsem se, že po pauze nebudem nic umět, ale mám z toho dobrý pocit. Jak Roxy překážky podlézala nebo obíhala, tak dneska většinou skákala, i na vysoké velikosti. Taky jsme zkoušely tunel, kladinu, slalom a poprvé houpačku. Dokonce jsem Roxy i vedla jenom na ruku bez pamlsku a pěkně za ní šla.

Byl s námi i Pepa, což znamená, že máme FOTKY!

1.11.2011 Po zase dlouhé pauze jsem si řekla, že už bych měla konečně chodit častěji. Tak snad se kousek pohnem, Roxy je celkem šikovná, jenom mi někdy místo skákání raději loví nohavice :D

24.4.2012 Po dlooouhé pouze jsme se zase objevily na tréninku, při prvním běhu byla Roxy u vytržení, ale u dalších už se jí moc nechtělo a tak se ploužila :)) Prvně jsme zkoušely dálku, kterou Roxy pěkně přeskočí, taky se ale po ní zkoušela projít, když nevěděla kudy běžet a rozbořila ji.

14.5.2013 Tak další začátek :D Roxy se moc nechce lozit do tunelů, ale celkem nám to na naše poměry šlo, tak snad budeme jezdívat zas aspoň na úterní tréninky, ať máme změnu :)

TOPlist